Nasi Czytelnicy o nas...

Prenumeruję miesięcznik "Aktualności kadrowe" od półtora roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Dzięki niemu jestem na bieżąco ze wszystkimi zmianami przepisów prawnych. Wszelkie artykuły są pisane bardzo zrozumiale, czytelnie i konkretnie. W wielu przypadkach poparte licznymi przykładami. Co ważne, nie jest to jakieś obszerne czasopismo (które już zniechęca na swój widok:)), ale kilka kartek przydatnych informacji, na przeczytanie których każda kadrowa znajdzie chwilkę czasu. Polecam i zachęcam do prenumeraty.

Specjalista ds. obsługi korespondencji

Jeśli chodzi o opinię na temat "Aktualności kadrowych" to muszę powiedzieć, że jest to dla mnie magazyn bardzo przydatny w mojej codziennej pracy. Przede wszystkim aktualizowane i wyjaśniane są na bieżąco wszelkie pojawiające się zmiany w prawie pracy. Powyższe zmiany napisane są przystępnym językiem. Cenię sobie podawane na łamach Aktualności kadrowych gotowe schematy obliczeń kadrowo-płacowych, praktyczne rozwiązania kadrowe, rozstrzygnięcia sądu pracy czy też argumenty zaczerpnięte z orzecznictwa i stanowisk urzędowych PIP i MRPiPS. Duże znaczenie ma dla mnie również możliwość bezpośredniego kontaktu na dyżurze eksperta lub zapytania na adres e-mail. Aktualności kadrowe znacznie ułatwiają mi pracę, za co bardzo dziękuję.

Teresa Rudnik

Specjalista ds. kadr

,,Aktualności kadrowe' to dla mnie najlepsze źródło wiedzy z możliwości dokształcania się zapewnianych przez pracodawcę. Ich forma wydania, objętość - nie zniechęcają do lektury, wręcz przeciwnie w kilka minut można rozwiązać wątpliwości. Najbardziej zależy mi na zmianach bieżących, i w tym zakresie nigdy się nie zawiodłam. Zamiast szukać w ustawach, czytam w ,,Aktualnościach Kadrowych' i razem z nimi wprowadzam zmiany w firmie lub rozwiązuje inne problemy, tym bardziej że są one ujęte nie tylko teoretycznie, ale i na przykładach. Dziękuję.

Agnieszka Kuźmicz

Dział Kadr i Płac

STACJA HODOWLI I UNASIENIANIA ZWIERZĄT Sp. z o.o.

Jeżeli chodzi o opinię na temat czasopisma  'Aktualności Kadrowe' to jest ona jak najbardziej pozytywna. Odkąd zaczęłam pracę na stanowisku związanym z prowadzeniem kadr prenumeruję to czasopismo i jestem z niego bardzo zadowolona. Zawsze znajduję w nim to, co mnie interesuje i dotyczy mojej pracy. Niejednokrotnie artykuły dotyczą planowanych zmian przepisów prawnych, co pozwala z wyprzedzeniem się do nich odpowiednio przygotować. Zamieszczane artykuły są pisane językiem zrozumiałym, fachowym i często poparte przykładami, porównaniami z wcześniejszym stanem prawnym, często w formie tabeli, co jest bardzo czytelne. Fajnym rozwiązaniem (bardziej praktycznym) jest wprowadzenie 'zszywek', które pozwalają na wpinanie czasopisma do segregatora. Już kilka razy korzystałam z e-mailowych porad prawnika, które są wliczone w cenę prenumeraty. Zawsze otrzymuję odpowiedź w stosunkowo krótkim czasie. Odpowiedzi są wyczerpujące, konkretne i poparte zastosowanymi przepisami prawnymi. Bardzo polecam!

Anna Potoczna Inspektor

Od czasu zatrudnienia w moim aktualnym zakładzie pracy na stanowisku kadrowej mam do czynienia z Waszą publikacją. Publikacja ta jest mi bardzo przydatna w codziennej pracy. Najważniejsze są dla mnie aktualne zmiany w prawie pracy, które skumulowane są dla mnie w jednym miejscu, czyli w "Aktualnościach kadrowych". Poza tym, opinie ekspertów i przykłady znajdujące się w każdym numerze publikacji w bardzo przystępny sposób umożliwiają zrozumienie problematyki dotyczącej prawa pracy. Wiem, że publikacja jest rzetelnym źródłem informacji, dlatego chętnie do niej sięgam.

Sylwia Grochol

starszy referent ds.księgowo-kadrowych

Jestem bardzo zadowolona z prenumeraty Aktualności Kadrowych, a przede wszystkim z możliwości korzystania z porad telefonicznych/mailowych. 

Teresa SamulakPublikacja „Aktualności Kadrowe” jest bardzo pomocna w codziennej pracy. W jasny i przystępny sposób przekazuje wiedzę z tematyki kadrowo-płacowej. Często korzystam z wyjaśnień do różnych zagadnień czy przepisów, które tak często się zmieniają. Życie też niesie różne trudne, skomplikowane  sytuacje, które trzeba rozwiązać. Dlatego dobrze jest mieć pod ręką pomoc, po którą można w każdej chwili sięgnąć.

Urszula Pryga 

Specjalista ds. kadrowo-płacowych MPGK Sp. z o.o.

 

"Aktualności kadrowe" w przystępny sposób przekazują wiedzę i tak często zmieniające się przepisy z tematyki kadrowo-płacowej. Bardzo przydatne są również cotygodniowe porady ekspertów, które pomagają rozwiązać wiele problematycznych sytuacji.

Małgorzata Kłaczek

Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Urzędu Gminy Zbrosławice

 

Państwa magazyn spełnia moje oczekiwania, prenumeruję go od wielu lat. Takich właśnie wyjaśnień oczekuję, krótkich, rzeczowych i na temat. Korzystam również z porad ekspertów, za które bardzo dziękuję, bo informację uzyskuję w zasadzie od ręki, bez zbędnej zwłoki.

Anna Krajewska

główny specjalista ds. kadr

 

Od kilku lat prenumeruję „Aktualności Kadrowe” i jestem z tego faktu zadowolona. Znajduję tam  wiedzę fachową , która przydaje się do codziennej pracy. Jest tam zawarte to, co aktualnie obowiązuje, ale też i to co jest w planach zmian. Poruszane są różne praktyczne problemy, które (…) pisane są przystępnym, czytelnym słowem.

Alicja Goraj

Specjalista ds. Zatrudnienia i Płac

 

Na prenumeratę skusiłam się ze względu na przejrzystość publikacji. Krótko mówiąc są to odpowiedzi krótkie i co najważniejsze na temat.  W każdym numerze piszecie o skomplikowanych i trudnych problemach, jak również informujecie na bieżąco o zmianach które wchodzą w życie i  również te które będą wchodziły w najbliższym czasie. Najważniejsze jest to że poruszacie Państwo problemy pochodzące z praktyki z którymi się spotykamy na co dzień i dostarczacie niezbędnych informacji na ten temat.

Katarzyna Grzebisz

Pracownik ds. administracyjnych

 

Z wielką przyjemnością przesyłam moją opinię na temat Państwa poradnika. Nasza Spółka została prenumeratorem wydawnictwa „Aktualności kadrowe” w 2012 roku. Jak pokazała późniejsza praktyka był to bardzo dobry wybór. „Aktualności kadrowe” na bieżąco, w oparciu o liczne przykłady omawiają wprowadzane zmiany w prawie pracy. Nie sposób więc przeoczyć jakichkolwiek zmian w prawie. Bardzo pomocne w pracy są wydania specjalne „Aktualności kadrowych” np. numer poświęcony zasadom obliczania i udzielania (na przykładach) urlopów czy wydawaniu i wypełnianiu świadectw pracy. Pozwala mi to na pozbycie się wątpliwości, czy to co robię, robię dobrze. Nie bez znaczenia jest również możliwość zadania pytania ekspertowi. „Aktualności kadrowe” to bardzo profesjonalne i praktyczne wydawnictwo, godne polecenia każdej kadrowej. 

Aniela Pietryga

Kierownik Działu Administracji, Kadr i Obsługi Organów Spółki

 

Korzystam z publikacji: Aktualności kadrowe plus" i "prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach" od krótkiego czasu, ale jestem z nich zadowolona. Zawierają one informacje przydatne w pracy każdego kadrowca. Informacje są podawane konkretnie i zawierają odnośniki do przepisów prawa.  Napisane są dość jasnym językiem. Korzystanie z Państwa publikacji pozwala na bieżąco śledzić zmiany w przepisach, których w ostatnim czasie nie brakuje.

Bogumiła Mazurkiewicz

 

Co do opinii o poradniku 'Aktualności kadrowe' jestem z niego jak najbardziej zadowolona. Prenumeruję je od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze na czas podawane są wszystkie aktualizacje prawa pracy, a nawet sygnalizowane wcześniej, że takie zmiany mogą nastąpić, że są w podpisie u Prezydenta, albo obraduje nad nimi Sejm, Senat czy komisje. Zawsze gdy mam jakiś problem mogę sięgnąć do odpowiedniego artykułu, w którym interesujące mnie zagadnienie jest wyjaśniane na konkretnym przykładzie. Co roku wyliczane jest czas pracy z podziałem na miesiące i na poszczególne etaty pracy. Doskonały kontakt z ekspertem pomaga w codziennej pracy. I co tu dużo mówić: przychodzi pocztą na czas. Wszystkim nie tylko początkującym kadrowym polecam 'Aktualności kadrowe'

Jolanta Piątkowska